SFS Nedir?

Her geçen gün sosyal medya kullanan kişi sayısı artıyor. İnsanlar artık birden fazla hesap bile kullanıyor. Sosyal medyanın hızla gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni ifadeler ve kelimeler giriyor. Son dönemlerin en popüler ifadelerinden olan SFS ise insanlar tarafından merak ediliyor. SFS nedir, SFS nasıl yapılır soruları sıklıkla soruluyor.

SFS kısaca insanların birbirinin reklamını yapması denebilir. SFS, “Shoutout For Shotout” kelimelerinin baş harflerinden oluşur ve karşılıklı profil paylaşımı anlamına gelir. Kişiler takipçi sayılarını arttırmak için birbirlerini paylaşarak hiçbir ücret ödemeden takipçi sayılarını arttırmayı hedefliyor. Takipçi sayınız ne kadar fazla olursa o kadar çok reklam alabilir, o kadar çok tanınırsınız. Bu sebeple insanlar takipçi kazanmak için zaman ve emek harcıyor. Takipçi kazanmanın en verimli olduğu alan SFS yapmak olduğu için insanlar tarafından çok sık kullanılıyor.SFS Nasıl Yapılır?

SFS ile ilgili bilgi sahibi olduğumuza göre sıra nasıl yapılacağına geldi. SFS yapmak için ilk olarak bir kişiyle anlaşmanız gerekiyor. Ona özel mesaj göndererek SFS yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Mesaj gönderdiğiniz kişi eğer kabul ederse ne kadar süre boyunca SFS yapılacağını kararlaştırın. Bu işlemleri yaptıktan sonra geriye sadece paylaşım yapmak kalıyor. Anlaştığınız kişiyi belirlenen süre boyunca hesabınızda paylaşın. Bu sayede karşılıklı olarak ücretsiz bir şekilde takipçi kazanacaksınız. Tüm bu işlemleri madde halinde anlatmak gerekirse;

  • SFS yapmak için bir kişiyle anlaşın.
  • SFS yapılacak süreyi belirleyin.
  • Paylaşım yapın.

Ne kadar fazla kişiyle SFS yaparsanız o kadar fazla takipçi kazanırsınız. SFS yapmanın sınırı yoktur. Unutmayın ki hiç kimse kendisinden az takipçisi olan kişilerle SFS yapmak istemez. Bunun sebebi ise kendisi tarafından karşıdaki kişiye çok takipçi giderken kendisine az takipçi gelmesidir. Sizde aynı şekilde kendinizden az takipçisi olan kişiler ile SFS yapmayın. Eğer yaparsanız bunun size hiçbir zararı olmaz ancak size daha az takipçi geleceğinden anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Kendinizle aynı sayıda takipçiye sahip kişiler ile yapacağınız SFS, size daha fazla takipçi gelmesini sağlayacaktır.

Instagram’da SFS Nasıl Yapılır?

Bir platformda ne kadar fazla kullanıcı varsa o kadar iyi SFS yapılır. Diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha fazla kullanıcıya sahip olan Instagram’da SFS yapmak daha mantıklı bir karar olur. En çok SFS yapılan platform olan Instagram’da yeni başlayan kişilerin en sık sorduğu soru Instagram’dan SFS nasıl yapılır oluyor. Instagram’da SFS nasıl yapılır sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz. Diğer platformlardan pek bir farkı yoktur. Bir kişi ile anlaştıktan sonra ne kadar süre SFS yapılacağını belirleyin ve ardından paylaşın. Instagram’ın hikaye özelliği sayesinde daha fazla kişiye daha kolay reklam yapılabildiğinden SFS yaparken mutlaka hikayede de paylaşın. Böylece paylaşımınızı daha fazla kişi göreceğinden gelen takipçi sayısı artacaktır.Neden SFS Yapmalıyım?

Herkes gibi sizde neden SFS yapmalıyım diye sorabilirsiniz. Aslında bunun çok basit bir cevabı var. İnsanlar tek tek takip isteği göndermeye yani GT yapmaya üşeniyor. GT yapmak hem daha uzun hem de daha az verimli olduğu için SFS yapmak daha çok tercih ediliyor. Ücretsiz ve kısa sürede en fazla takipçiyi SFS yaparak kazanırsınız. SFS’nin bu kadar popüler olmasının sebebide budur. Hiçbir ücret ödemeden sadece paylaşım yaparak takipçi kazanma fikri insanların hoşuna gidiyor.


Bu yazımızda sizlerle SFS ile ilgili bilgiler paylaştık. SFS hakkında tüm detayları öğrendiğinize göre sıra öğrendiğiniz her şeyi uygulamakta. Hiç vakit kaybetmeden SFS yapmak için bir kişiyle anlaşın ve takipçi sayınızı arttırın.

Kur Tablosu
Dolar: TL Euro: TL
BTC: TL ETH: TL