Kullanıcı Sözleşmesi

Sitemizi kullanmaya başladığınız anda aşağıda bahsedilen tüm hususları anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Sitemiz bu maddelerde herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Hesaplama aşamalarını kullanırken yaptığınız tüm işlemlerden sizin sorumlu olduğunuzu bilmeniz gereklidir. Yapacağınız hesaplamalar sonrasında herhangi bir kişinin yaşayacağı maddi ya da manevi zararlardan tamamen siz sorumlu olursunuz. Gerçekleştirdiğiniz eylemler sebebiyle zarar görecek olan insanların zararlarından sitemiz sorumlu tutulamamaktadır. Aşağıda belirttiğimiz maddelerden herhangi bir tanesi hukuken geçersiz sayılırsa diğer maddeler geçerliliğini yitirmemektedir.

Sitemizde yer alan resimlerin ya da yazıların hiçbiri firmamızdan izin almadan herhangi bir yayın organında ya da internet sitesinde kullanılamaz. Aksi takdirde firmamızın bu konuda 5864 sayılı kanuna göre söz konusu ihlal için hukuki yollara başvurma hakkı bulunmaktadır.

Sitemizi tercih eden kullanıcılar, sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak şahıslardan aldığı hizmetlerdeki ya da mallardaki kayıplarından hiçbir şekilde sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve İlgili Mevzuat hükümleri dahilinde ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluğa karşı şimdiden ibra ettiklerini kabul eder.

Sitemizin sponsor olduğu adreslerde ya da bağlı kuruluşlarda hukuk kurallarına uygun bir şekilde kullanıcıların maruz kaldığı zararlardan ya da izinsiz olarak kurulmuş olan aynı isimli farklı bir sitedeki zararlardan sorumlu olmadığını peşinen beyan eder.

İnternet sitemiz, reklam sağlayıcı ortaklığımız bulunan üçüncü şahıslar ya da firmalar, web trafiğinin analiz edilmesi, internet üzerindeki diğer sitelerdeki trafiğinizin analiz edilmesi ile birlikte hedefe uygun reklamların gösterilmesi amacıyla çerez ekleme hakkına sahiptir. Çerezlerin kabul edilmesi ya da reddedilmesi tamamen sizin kararınıza bırakılmaktadır. Dilerseniz Google tarafından belirlenen Reklam ve İçerik Ağı Gizlilik ilkelerini inceleyerek hangi seçeneği seçeceğinize karar verebilirsiniz.

Sitemizde yer alan hesaplama araçlarının farklı sitelerde bizim tarafımızdan sağlanan HTML kodları ile kullanılmasına izin verilmektedir. Sitemiz bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadır. Ancak sunulan kodlarda ya da hesaplama araçlarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutmaktadır. Sitemiz tarafından sunulan hesaplama araçlarını sitesinde kullanan kişiler yapılacak olan tüm değişiklikleri takip etmek ve sitesinde uygulamanın gerekliliğini kabul etmiş sayılmaktadır.

Sizin İçin Seçtiklerimiz
Ortalama Hesaplama Kaç Saat Geçtiğini Hesaplama
İskonto (İndirim) Hesaplama Kdv den matrah bulma
Yüzde indirim hesaplama İki Tarih Arası Hesaplama